گروه:لپ تاپ
منبع:
تاریخ:1396/08/29 11:08
تعداد مشاهده:9139
نقد و بررسی و تعویض باتری قلم سرفیس

نانچه از کاربران دستگاه های سرفیس هستید، حتما با قلم های بی نظیر این دستگاه آشنایی دارید.

در زیر شرح کامل این فرآیند را با یکدیگر دنبال می کنیم:

۱- برای باز کردن قلم سرفیس کافیست با کمی نیرو بخش پشتی قلم را بکشید و آن را باز نمایید.

 

۲- سپس باتری را همانند تصویر با از قلم خارج نمایید. (نوع باتری AAAA است.)

 

۳- باتری جدید AAAA را تهیه نمایید و به صورتی که بخش منفی آن در ابتدا داخل قلم قرار گیرد وارد بدنه قلم نمایید.

 

۴- سپس درب بخش بالای قلم را گذاشته و به سمت پایین فشار دهید. (نکته ی مهم در این قسمت این است که چنانچه از قلم های نسل قدیمی تر استفاده می نمایید باید همانند تصویر زیر در انتها کمی پشت قلم را بچرخانید تا به صورت کامل جا برود.)

با طی مراحل بالا به آسانی می توانید باتری قلم سرفیس خود را تعویض نمایید. در هنگام خرید باتری جدید حتما از نوع باتری که AAAA است اطمینان حاصل فرمایید. با ویندوز سنتر همراه باشید. 

گفته می‌شود این قلم در حال حاضر از لحاظ امکانات رقیب ندارد و بهترین قلم استایلوس بازار است، با این حساب باید شاهد رقابت اپل پنسیل و قلم هوشمند سرفیس جدید مایکروسافت باشیم.  این‌طور که پیداست از لحاظ ظاهر قلم جدید مایکروسافت شباهت‌های زیادی به قلم سرفیس پرو 3 دارد اما به لطف پردازنده‌ جدید و بهینه شده‌ای که در این قلم تعبیه شده، امکانات بیشتری را دارا خواهد بود.

 

مایکروسافت خوش سلیقگی به خرج داده و سرفیس پن جدید خود را در ۵ رنگ متفاوت عرضه خواهد کرد، نوک این قلم نیز برای کاربردهای مختلف نظیر نقاشی و نوشتن قابل تعویض است تا کاربر تجربه بینظیری را در حین تعامل با این قلم جدید تجربه کند.

 

این قلم دقتی برابر با 1024 نقطه فشار دارد و قسمت آهنربایی تعبیه شده در آن باعث می‌شود تا به راحتی در بالای سرفیس پرو 4 نصب شود. جالب اینجاست که مایکروسافت خلاقیت به خرج داده و حتی پاک‌کنی را در سر این قلم تعبیه کرده است.

 

این قلم جدید نیز همانند قلم سرفیس پرو 3 قادر است نسبت به دوبار کلیک کردن تعامل نشان داده و اپلیکیشن‌هایی نظیر وان‌نوت را باز کند، حتی دسترسی به دستیار صوتی کورتانا نیز از طریق این قلم میسر است و کافی است تا کاربر قسمت پاک‌کن قلم را برای چند ثانیه نگه دارد تا این دستیار صوتی به فرمان‌های کاربر پاسخ دهد.

 

باتری AAAA قلم سرفیس (همان باتری‌های قلیایی) نسبت به باتری‌های معمولی، ۴ برابر ظرفیت بیشتری داشته و جریان قوی‌تری تولید می‌کنند. همچنین دشارژ بسیار کمی داشته و تا زمان زیادی نیروی خود را حفظ می‌کنند. باتری‌های فوق به‌گفته‌‌ی شرکت سازنده قادر هستند تا قبل از استفاده به مدت ۷ سال نیروی خود را حفظ کنند. این باتری‌ها در سایز AAAA طراحی شده‌اند که برای انواع قلم‌های خانواده surface مناسب هستند.

 

این باتری‌ها در بسته‌های دو تایی بوده و قیمت محصول برای هر بسته دوتایی است.


برای خرید محصول کلیک کنید 


با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تصاویر مرتبط
Image
Image
Image
Image
Image
Image