گروه:موبایل و تبلت
منبع:
تاریخ:1397/02/25 20:21
تعداد مشاهده:4814
مایکروسافت مشکل باطری سرفیس پرو ۳ را بر طرف می‌کند

چند وقتی بود که برخی از کاربرانی که از تبلت «سرفیس پرو ۳» (Surface Pro 3) استفاده می‌کردند، به این موضوع اشاره می‌کردند که باطری این محصول با مشکل مواجه شده است. این موضوع باعث شد که مایکروسافت یکسری تحقیقات جدید را پیرامون این مشکل انجام دهد و پس از مدتی توانست راه حل آن را پیدا کند.

 


براساس اطلاعات منتشر شده از طرف مایکروسافت،‌ این مشکل با یک بروزرسان نرم‌افزاری حل می‌شود. این بروزرسان باعث می‌شود که سخت افزار این دستگاه از باطری بهتر استفاده کند. مایکروسافت گفته که آپدیت جدیدی که برای این تبلت منتشر می‌کند، مصرف باطری را به حالت معمولی باز می‌گرداند. به نظر می‌رسد که این بروزرسان تا مدتی دیگر منتشر می‌شود و کاربران می‌توانند آن را روی سیستم خودشان نصب کنند.  البته مایکروسافت به کاربران گفته اگر نمی‌خواهند برای دریافت این بروزرسان صبر کنند، می‌توانند تبلت را تحویل بدهند و یک مدل جدید دریافت کنند.

 

البته برای دریافت مدل جدید تبلت‌های سرفیس در این حالت، کاربران باید ۴۵۰ دلار پرداخت کنند. به نظر می‌رسد که منتظر ماندن برای دریافت بروزرسان جدید گزینه‌ی بهتری باشد. به احتمال زیاد در چند روز آینده این آپدیت منتشر خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید