گروه:لپ تاپ
منبع:دیجیاتو
تاریخ:1396/11/03 12:16
تعداد مشاهده:2119
بررسی باطری لپ تاپ ایسوس VivoBook 15

ایسوس همیشه در سالهای اخیر یکی از بهترین تولید کننده های کامپیوتر در جهان بوده و کماکان روند موفقیت خود را ادامه می دهد. آمار ها نشان می دهد که این شرکت در سال ۲۰۱۷، در بسیاری کشورهای اروپایی و غرب آسیا برند اول یا دوم در فروش لپ تاپ بوده است. رویه ای که ایسوس را به موفقیت رسانده است، ساخت محصولات زیبا با قیمت مناسب و سخت افزار قابل قبول است، از جمله لپ تاپ VivoBook 15 که اخیرا به بازار عرضه شده است. از این سری لپ تاپ های جدید و خوش قیمت، قصد داریم مدل R542UN را بررسی کنیم که البته در بازارهای جهانی X542UQ نامیده می شود. این لپ تاپ ۱۵ اینچی از نظر قدرت سخت افزاری، تنوع امکانات و طراحی ظاهری نمره قبولی را دریافت می کند.

 باطری دستگاه ۳۸ وات ساعت ظرفیت دارد.هرچند این ظرفیت با توجه به ابعاد، رزولوشن نمایشگر و قیمت محصول کافی به نظر می رسد، اما باید توجه داشته باشید که VivoBook 15 سخت افزار قدرتمندی دارد و در نتیجه عمر باطری دستگاه تا حد زیادی به میزان استفاده شما از توان سخت افزاری وابسته است. برای مثال یک ساعت استفاده از تمام توان دستگاه به راحتی نیمی از ظرفیت باطری را خالی می کند، اما هرچه کمتر از VivoBook 15 کار سنگین بخواهید، عمر باطری هم افزایش پیدا می کند. 

مزیت دستگاه در این بخش اینکه VivoBook 15 از شارژ سریع پشتیبانی می کند، در نتیجه ۶۰ درصد از ظرفیت باطری در تنها ۴۹ دقیقه کامل می شود. باطری دستگاه ضمناً از نوع لیتیوم پلیمر در نظر گرفته شده که نسبت به باطری های معمول لیتیوم یونی تا ۳ برابر بیشتر عمر می کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید