گروه:موبایل و تبلت
منبع:
تاریخ:1397/05/27 21:10
تعداد مشاهده:686
باتری گوشی LG X power2

در مقایسه گوشی LG X power2 با دیگر گوشی ها متوجه مصرف بالای برق آن شدیم. حداقل زمانی که خاموش است، واقعا از هیچ قدرتی استفاده نمی کند و مصرف در حالت آماده به کار هم خوب است. اما به محض این که دستگاه را روشن کردید، در هر سناریو قدرت بیشتری از سایر دستگاه های مقایسه استفاده می کند. در طول حداکثر بار الکتریکی در 7.85 وات، آن حتی بیش از دو برابر بیشتر از سامسونگ گلکسی J7 استفاده می کند.

یک حالت صرفه جویی در انرژی وجود دارد که به طور خودکار هنگامی که باتری 15 درصد می شود فعال می شود. البته شما می توانید این ویژگی را خاموش کنید، اگر همیشه می خواهید قدرت کامل در دسترس داشته باشید.با وجود مصرف برق بالا، باتری 4500 میلی آمپری LG X power2 شارژ خوب را تامین می کند. با این حال، در مقایسه با مدل قبلی خود بهبود یافته است، که دارای باتری ضعیف است.

در آزمایش WLAN، X power2 به زمان اجرا 16:22 ساعت دست می یابد. این باتری درحالت آماده به کار 144 ساعت شارژ دارد و همچنین برای وبگردی 19 ساعت ارائه خدمت میکند. زمان مکالمه در شبکه 3G حدودا 22 ساعت و برای پخش موزیک 92 ساعت و برای  فیلمبرداری 5 ساعت عنوان شده است.شما می توانید این باتری اورجینال را در فروشگاه بانک باطری تهیه کنید. لینک خریدبا دوستان خود به اشتراک بگذارید