گروه:گجت ها
منبع:
تاریخ:1397/05/16 19:56
تعداد مشاهده:798
شارژر ایستاده وایرلس آیفون

اگر شما صاحب یک آیفون، Apple Watch و AirPods هستید، مود شارژ بی سیم اپل AirPower نمی تواند به زودی به اندازه کافی عرضه شود، اما برای آیفون، شارژر بی سیم جدید این ماه از Logitech راه اندازی شده است.

این شارژر بی سیم Logitech نامیده می شود و در همکاری با اپل طراحی شده است. دقیقا مشخص نیست اما مطمئنا پیشنهاد می شود که یک شارژر بی سیم باید متفاوت باشد.

به طور معمول آنها زیر دستگاه قرار میگیرند که برای اطمینان از شارژ شدن باید به موقعیت دستگاه توجه کنید. این شارژر صفحه ای نیست. Logitech یک پایه سازگار با آی فون 8، آی فون 8 Plus و آیفون X را ایجاد کرد. شما گوشی را دو طرف پایه قرار میدهید و مشکل همتراز کردن وجود ندارد. این حتی با موارد آی فون تا ضخامت 3mm سازگار است.

از آنجا که آی فون خود را عمودی (صفحه نمایش نشسته در زاویه 65 درجه) قرار داده اید، هنوز هم می تواند در حالی که بی سیم شارژ می شود استفاده کنید. اگر شما بخواهید یک ویدیو را تماشا کنید، Logitech نیز از موقعیت مکانی آی فون خود در جهت افقی پشتیبانی می کند، در حالی که شارژ شدن اتفاق می افتد. بسیار هوشمند.

Logitech Powered یک شارژر سازگار با Qi است که قادر به خروجی شارژ 7.5 وات برای آیفون است. با این حال، پایه قادر به پشتیبانی سامسونگ S7، S7 Edge، S8، S8 +، S9 و S9 + می باشد و به این گوشی ها تا 5 ولت خروجی شارژ میدهد. بنابراین حتی اگر شما یک کاربر آی فون نباشید، این شارژ بی سیم ممکن است مفید باشد.

در جعبه ی این محصول شما یک استند و کابل 1.5 متری دریافت میکنید. Logitech ساخته شده در ویژگی های ایمنی یعنی شارژر بیش از حد محافظت شده است، پایه از مواد بدون لغزش ساخته شده است، و هیچ قطعات در حال حرکت داخلی مانند فن وجود ندارد به طوری که نویز در هنگام استفاده صفر است.

Logitech برای ارائه قیمت از طریق وبسایت خود و فروشگاه های اپل در اواخر ماه جاری برای 79.99 دلار ارائه می شود. پس از آن، مطمئنا در کلیه خرده فروشان آنلاین معمولی برای قیمت مشابهی ظاهر می شود. حداقل این به معنی یک کابل کمتر برای نگرانی در مورد شکستن با استفاده مکرر است.


منبع : PCMagبا دوستان خود به اشتراک بگذارید