گروه:موبایل و تبلت
منبع:
تاریخ:1397/01/23 18:54
تعداد مشاهده:2711
سامسونگ ظرفیت باطری گلکسی نوت ۹ را افزایش می‌دهد

جدیدترین گزارش های منتشر شده از احتمال افزایش ظرفیت باطری گلکسی نوت ۹ خبر می دهند.به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد پرچم‌دار جدید نوت را به یک باطری با ظرفیت ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت مجهز کند.

تراژدی انفجار گوشی‌شهای نوت ۷ را فراموش نکردیم؛ اتفاقی که باعث شد سامسونگ ضرر مالی بسیاری ببیند و به تیتر جنجالی بسیاری از رسانه ها تبدیل شود. بسیاری گفتند مشکل به وجود آمده در باطری گلکسی نوت ۷ بخاطر تلاش سامسونگ برای افزایش ظرفیت باطری‌های این گوشی بود. همین موضوع باعث شد تا سامسونگ برای طراحی پرچم‌دار نوت ۸ سیاست محافظ کارانه به خرج دهد و از باطری هایی با ظرفیت کمتری نسبت به گلکسی اس ۸ پلاس استفاده کند.آخرین شایعه هایی که در مورد گلکسی نوت ۹ شنیده شد، به باطری ۳۸۵۰ میلی آمپر ساعتی اشاره می کردند. این میزان نسبت به باطری ۳۳۰۰ میلی آمپر ساعتی گلکسی نوت ۸ رشد قابل توجهی قمداد می شد. حالا گزارش های جدیدتری منتشر شده است که از تلاش سامسونگ برای طراحی باطری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی خبر می دهند.

اطلاعات دیگری هم به دست رسیده که گفته می شود پرچم دار جدید گلکسی نوت احتمالا بجای صفحه نمایش ۶٫۳ اینچی از نمایشگر ۶٫۴ اینچی بهره می‌برد. بنابراین بجز باطری با ظرفیت بیشتر، شاهد بزرگ‌تر شدن صفحه کم حاشیه هستیم. درمورد مشخصات فنی این تلفن همراه هوشمند همچنین شنیده می شود که سامسونگ گلکسی نوت ۹ به تراشه اسنپ‌دراگون ۸۴۵ و اگزینوس ۹۸۱۰ مجهز می‌شود. گلکسی نوت ۹ احتمالا از ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی بهره خواهد برد
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تصاویر مرتبط
Image
Image
Image