گروه:موبایل و تبلت
منبع:دیجیاتو
تاریخ:1396/10/28 11:18
تعداد مشاهده:932
در آپدیت بعدی IOS کاهش سرعت عمدی باطری را میتوان غیر فعال کرد

ین قابلیت در حالی در به روزرسانی آتی جای می گیرد که اپل طی ماه گذشته اعتراف کرد عمداً سرعت آیفون های قدیمی را کاهش می دهد تا از بروز مشکلات متعدد جلوگیری کند.

 

کوک در مصاحبه ای با ABC News می گوید که این آپدیت، طی ماه آتی میلادی منتشر خواهد شد اما پیش از آن که به دست عموم برسد، در اختیار توسعه دهندگان قرار می گیرد. «ما می خواهیم به مردم سلامت باتری شان را نشان دهیم و بنابراین همه چیز بسیار بسیار شاف است. این کاری نیست که قبلاً انجام شده باشد

 


وی در بخشی از سخنان خود به نکته جالبی اشاره می کند و می گوید که هنگام انتشار به روزرسانی نرم افزاری و افزودن ویژگی کاهش سرعت دستگاه، به صورت واضح به مردم گفته شده بود که باید منتظر چه چیزی باشند، اما بسیاری از مردم اصلاً توجهی به موضوع نداشتند. این سخنان قرار نیست هیچ مسئله ای را توجیه کند اما احتمالاً با تفکر در این باره که بسیاری از مردم، جزییات به روزرسانی ها را مطالعه نمی کنند و در حفاظت از موبایل شان به اپل اعتماد کرده اند، حق را به کوک بدهید.

در نهایت گفتنی است که نسخه بتای بعدی iOS 11 قرار است اوایل ماه فوریه از راه برسد و بنابراین عرضه عمومی، احتمالاً در ماه مارس صورت می گیرد. اپل از همین حالا مجبور به سر و کله زدن با چند پرونده قضایی در زمینه کاهش سرعت آیفون شده و احتمالاً به نفعش باشد هرچه سریع تر اشتباهات پیشین را جبران کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید