گروه:اپلیکیشن
منبع:
تاریخ:1396/12/12 21:33
تعداد مشاهده:3100
دانلود برنامه تست سلامت باطری گوشی اندرویدی

ذخیره‌ی عمر باطری یکی از مهم‌ترین المان‌ها برای اکثر کاربران اندروید است. اما فراتر از نگه‌داری شارژ روزانه برای مصرف، آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که باطری گوشی اندرویدی شما در چه سطحی از سلامتی قرار دارد؟

 

با گذشت زمان، باطری ها از بین می‌روند، همانطور که اخیرا در مورد باطری آیفون های قدیمی مطالبی را شنیده‌ایم. آن‌ها نمی‌توانند همانند زمانی که نو هستند شارژ‌در خود نگه دارند، بنابراین حتی وقتی به صورت کامل هم شارژ شوند استفاده کمتری از آن‌ها می‌توان داشت. بنابراین شما ممکن است بخواهید سلامت باطری گوشی اندرویدی خود را مورد بررسی قرار دهید و سپس با دریافت برخی راهنمایی‌ها، به حفظ بهتر آن کمک کنید.

 

در حالی که چنین قابلیتی به صورت پیشفرض در پلتفرم اندروید قرار ندارد، اما خوشبختانه در اینجا یک اپلیکیشن وجود دارد که کار را برای شما آسان خواهد کرد. برای بررسی باطری گوشی اندرویدی خود ابتدا باید اپلیکیشن Accubattery را در زیر به صورت رایگان و با لینک مستقیم گجت نیوز دانلود کنید. البته این تنها راه نمایش سلامت باطری در اندروید نیست، اما یکی از بهترین‌ اپلیکیشن‌های موجود است.

 

پس از آن که برنامه نصب شد، اپلیکیشن شما را در مورد آنچه که باید انجام دهد، نظیر تحقیق در مورد طول عمر باطری مطلع خواهد کرد.  به گفته‌ی توسعه دهندگان این اپلیکیشن، بیشترین میزان شارژدهی گوشی را می‌توانید زمانی داشته باشید که آن را حداکثر 80 درصد (و نه 100 درصد) شارژ کنید. هرچند افزایش زیاد نیست، اما قابل لمس خواهد بود.

 

در نهایت شما یک نوار لغزنده را مشاهده خواهید کرد که می‌تواند به لطف یک زنگ هشدار، شما را از رسیدن شارژ باطری به 80 درصد مطلع کند. البته این اپلیکیشن هیچ اجباری برای شارژ 80 درصدی باطری گوشی شما نداشته و تنها این را به شما توصیه می‌کند، پس می‌توانید هر میزانی که خواستید گوشی خود را شارژ کنید. سپسف این اپلیکیشن باطری گوشی شما را برای یک کالیبراسیون سریع آماده می‌کند.

برای دریافت نتایج دقیق‌تر شما نیازمند آن هستید که از دیوایس خود برای مدت زمانی (تا پس از کالیبراسیون) به شکل کاملا عادی استفاده کنید. پس از گذشت مدتی، اپلیکیشن Accubattery اطلاعاتی که در مورد باطری گوشی اندرویدی شما به دست آورده است را به صورت آماری به نمایش خواهد گذاشت. این نتایج می‌توانند پس از گذشت یک یا دو روز از استفاده شما به دست آیند، اما توصیه ما به شما برای به دست آوردن نتایج دقیق‌تر، مشاهده آن‌ها پس از گذشته یک یا چند هفته است.

 

در داخل اپلیکیشن اطلاعاتی در مورد مدت زمانی که باطری گوشی شما عمر می‌کند در داخل تب Discharging قابل رویت است. آن‌ها شامل جزئیاتی از متوسط استفاده باطری، استفاده هر اپلیکیشن و مواردی از این دست است. از زبانه Charging نیز شما می‌توانید سرعت شارژ گوشی خود و از زبانه Health نیز می‌توانید جویای سلامت باطری گوشی اندرویدی خود شوید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید