گروه:موبایل و تبلت
منبع:
تاریخ:1396/11/29 20:01
تعداد مشاهده:683
بهترین گوشی های سال 2018 از نظر عمر باطری را بشناسید

کدام گوشی هایی که امسال در صدر بازار قرار دارند از بهترین عمر باطری برخوردارند؟ اگر شما هم به دنبال خرید گوشی هستید که می‌خواهید برای روزها شما را از نزدیک شدن به پریز برق بی‌نیاز کند و نمی‌خواهید اسیر گوشی هایی با عمر باطری کم شوید، این مطلب دقیقا مخصوص خود شما نوشته شده است.

 

ما مهم‌ترین گوشی های جدیدی که مهم‌ترین محصولات حال حاضر بازار برای سال 2018 هستند را در لیستی جمع آوری کرده‌ایم که نه تنها از نظر اندازه، از باطری بزرگی برخوردارند، بلکه از اپلیکیشن‌های مختلف برای بهینه سازی های مختلف و تنظیم کیفیت صفحه نمایش برخوردارند. بدیهی است که عمر باطری یک گوشی به نوع مصرف شما از آن بستگی دارد. برای نمایشگرهای OLED، هر پیکسل مهم است و اگر به یک تصویر با رنگ‌های سفید بسیار زیاد نگاه کنید، بیشتر از یک تصویر تیره رنگ انرژی مصرف می‌کند. زیرا هر پیکسل خود نور خودش را تامین می‌کند و قضیه کاملا با نمایشگرهای LCD که نور آن‌ها از صفحه جداگانه‌ای تامین می‌شود متفاوت است.

 

با در نظر گرفتن تمامی این موارد، ما آزمایش یکسانی را با روشنایی صفحه نمایش یکسان بر روی چندین مورد گوشی انجام داده‌ایم که حاصل آن لیستی از بهترین گوشی های سال 2018 از نظر عمر باطری بوده است.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید