گروه:موبایل و تبلت
منبع:
تاریخ:1397/11/15 11:24
تعداد مشاهده:506
آیا باطری تبلت لنوو فب پلاس عملکردی واقعی دارد!!!!؟؟؟

فبلت (Phablet) مرکب از دو واژه‌ی فون (Phone) و تبلت (Tablet) است. فبلت‌ها نه به اندازه‌ی گوشی‌ها، کوچک و نه به اندازه‌ی تبلت‌ها، بزرگ هستند. همچنین جابجایی فبلت‌ها نه به اندازه‌ی تبلت‌ها، سخت و نه به اندازه‌ی گوشی‌ها، راحت است. فبلت‌ها دقیقا بر مرز دو فرم‌فکتور گوشی و تبلت قرار دارند. طبق قانون نانوشته‌ای که وجود دارد، فبلت‌ها دستگاه‌هایی با اندازه‌ی نمایشگر ۵٫۱ تا ۶٫۹۹ اینچ هستند. در حقیقت با توجه به اندازه‌ی بزرگی که فبلت‌ها دارند، می‌توان گفت که تماشای فیلم و مرورگری ‌وب در آن‌ها بسیار لذت‌بخش‌تر از گوشی‌ها است. اما خب، کسانی که به دنبال خرید چنین دستگاهی می‌روند، باید با قابلیت جابجایی نسبتا سخت آن ‌هم کنار بیایند.

گوشی + تبلت = فب

 

حتی با در نظر گرفتن استاندارد فبلت‌ها هم لنوو فب پلاس دستگاه بزرگی به‌حساب می‌آید. اما اگر بخواهیم از دید یک تبلت به این محصول نگاه کنیم، بدون شک باید فب پلاس را جزو کوچک‌ترین و خوش‌دست‌ترین تبلت‌های تولیدشده تا این لحظه بدانیم. این گوشی دارای ابعادی به طول ۱۸۸٫۶ و عرض ۹۶٫۶ میلی‌متر است. اما لنوو تا آنجا که توانسته ضخامت این فبلت را به حداقل رسانده. این محصول تنها ۷٫۶ میلی‌متر ضخامت دارد.

شارژدهی قابل‌قبول، اما پایین‌تر از سطح انتظار

 

لنوو می‌توانست با توجه به اندازه‌ی بسیار بزرگی که فب پلاس دارد، از باطری‌ای با ظرفیت بیشتر استفاده کند. اما بااین‌وجود، باطری ۳۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی این فبلت شارژدهی رضایت‌بخش و قابل‌قبولی دارد. لنوو در مورد باطری این فبلت ادعا می‌کند که می‌تواند حداکثر تا ۲۰ روز در حالت آماده‌باش (استندبای) و ۲۴ ساعت (یک روز) در استفاده‌ی نرمال سر پا بایستد. با یک تقریب خوب می‌توان گفت که ادعایی که لنوو در مورد میزان شارژدهی این فبلت گفته، درست است.

مشخصات فنی باطری تبلت لنوو Phab Plus

باطری تبلت لنوو Phab Plus

 

از آنجایی که باطری جزء قطعات اساسی تبلت بوده، بنابراین از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. باطری تبلت لنوو مدل L14D1P31 دارای ولتاژ 3.8 ولت بوده، و چون از نوع غیر قابل جابجایی است کاربران عادی نمی توانند باطری تبلت فب پلاس خود را تعویض کنند. ظرفیت این باطری 3500 میلی آمپر ساعت بوده، که نسبتا ظرفیت خوبی می باشد. برای افزایش طول عمر باطری تبلت خود هنگامی که از Wi-Fi استفاده نمی کنید، آن را غیر فعال کنید. Wi-Fi بر روی هر دستگاهی باطری زیادی مصرف می کند. قابل ذکر است این باطری تبلت سازگار با 6.8 اینچی Phab Plus می باشد.

سایر ویژگی های باطری تبلت لنوو Phab Plus :

باطری تبلت لنوو فب پلاس اگر از قبل به خوبی شارژ شده باشد، قادر است 480 ساعت آماده بکار (Stand-by) بوده، و همچنین کاربر می تواند 24 ساعت مکالمه مداوم داشته باشد. برای افزایش طول عمر باطری خود صفحه ی نمایش تان را به اندازه ی تحمل کم نور نمایید و هنگامی کهدیگر با یک برنامه ی خاص کار نمی کنید، آن را ببندید که در پس زمینه کار نکند. تبلت لنوو فب پلاس در ماه سپتامبرسال 2015 میلادی معرفی و در ماه اکتبرسال 2015 میلادی به بازار عرضه شد.طول : 96

عرض : 83

ضخامت : 3

ولتاژ : 3.8V

ظرفیت : 3400 میلی آمپر

ساختار : Li-Polymer


برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

با دوستان خود به اشتراک بگذارید